“MOMTEKS” İstanbul merkezli, Hazır Giyim, Tasarım, Üretim 

ve 

Kumaş Toptan Satış,Tedarik kuruluşudur"

 

 

 

 

2013’ten günümüze sıradan üretim ve tedarik anlayışına yeni bir bakış açısı getirmekteyiz. Bayan ve Erkek Hazır giyimde gerek "Dokuma" gerekse "Örme" gruplarında üretimin yanı sıra bünyemizde bulundurduğumuz “Kumaş Pazarlama ve Tedarik Organizasyonu” ile müşterilerimiz için bol alternatifli ürün geliştirme fırsatları oluşturmaktayız.

 

 

Yerli ve temsilciliğini yaptığımız yabancı moda markaları için üretimin sipariş alımından teslimata kadar olan tüm safhalarının planlama, kontrol ve organizasyonunu büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizle birebir yürüttüğümüz üretim süreci,  kumaş kartelaları ve sunumu, model belirleme/numune hazırlanma, ürüne ve miktara uygun üretim planlanması, üretim sürecinde ara ve nihai kontroller ve teslimat ana adımlarından oluşmaktadır. 

 

"MOMTEKS" olarak müşterilerimize “Private Label” koleksiyonlar hazırlama, kendi kreasyonlarımız üzerinden hazır  ürün satışı ve CMT (kesim dikim paket) üretim alternatiflerini sunmaktayız.

 

Paris ve Atina temsilciliklerimizle uluslararası arenada da hizmet vermekte olan deneyimli ekibimiz rekabetçi fiyat politikası, kaliteli üretim perspektifi ve hızlı teslimat süreleriyle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirlemiştir. Küçük adetli üretim taleplerine cevap verebilen özel üretim ekibimiz de mevcuttur.

 

Anlaşmalı olduğumuz atölye ve üretim tesislerinin tamamı ön denetimimizden geçmiş çalışma şartları ve iş güvenliğine ilişkin tüm etik ve sosyal şartları EU normlarında sağlayan  kuruluşlardan oluşmaktadır.  

 Markaların çizgilerine 

uygun model ve koleksiyon  tasarlama

 

Model ya da fotoğraf üzerinden  kalıp çıkarma numune hazırlama

 

Hazır koleksiyonların üretimi 

Siparişe uygun kumaş ve aksesuar tespiti, kumaş üzerinden ürün geliştirme

 

Ürün grubu ve miktara  göre atölye ve termin süreleri belirleme

 

Az adetli sipariş üretim  

imkanı

Örme ve dokuma gruplarında üretim

 

EU standartlarına  uygun çalışma şartlarına sahip onaylı atölye portföyü 

 

Üretim sürecinde çoklu kontroller
 

 

 

"MOMTEKS 2013 'ten günümüze yurtiçi ve yurtdışı toptan kumaş satışını arttırarak sürdürmektedir.  Geniş portföyümüzle "Hazır Giyim" sektöründe hizmet verdiğimiz yerli ve yabancı moda kuruluşları için kumaş seçimiyle başlayan üretim sürecinde fiyat ve kalite  avantajları yaratmaktayız"

Istanbul -Paris-Athens

19 MAYIS MAHALLESİ 

AYHAN IŞIK SOKAK ŞAYANLAR APT NO:1/4

FULYA ŞİŞLİ

ISTANBUL - TURKEY

 

TEL:+90 212 217 21 22

 

info@momteks.com