top of page
Brainstorming Session
White boardroom
Discussing the Numbers
konfeksiyon9
konfeksiyon10
konfeksiyon11
konfeksiyon2
konfeksiyon1
konfeksiyon8

 

"MOMTEKS  2013 yılından günümüze kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışıyla Hazır Giyim sektöründe Üretim, Tedarik ve Kumaş Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. " 

 

 

 

Dokuma ve Örme gruplarında Erkek / Bayan Giyim ürün geliştirme sürecinde ağırlıklı olarak kendi kumaşlarımızı kullanmaktayız.  Bunun yanı sıra müşterilerimizden gelen üretim taleplerine ise alternatif kumaşlar sunarak fiyat, kalite ve teslimatta avantajlar yaratabilmekteyiz.  

 


Hazır giyim sektöründe kendi bünyemizde tasarım birimlerimizle şıklık, rahatlık ve kullanım kolaylığını esas aldığımız yüksek kalitede tasarımlar hazırlarız. Üretimimizi profesyonellikten ödün vermeden planlayarak gerçekleştiririz. Sistem ve yönetim kalitesini  sürekli geliştirmeyi, müşterilerin kalite, maliyet, tedarik, esneklik, beklentilerini eksiksiz olarak karşılayabilen bir organizasyon oluşturmayı ve çalışanlarına katılımcı, mutlu ve kariyer fırsatları sunan bir çalışma  ortamı hazırlamayı misyon olarak benimseriz.

Kararlılık ve disiplin içinde uygulamaya koyduğu stratejileri, yüksek ürün  kalitesi ve tüketici memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla MOMTEKS sektörde kısa sürede kendisine kalıcı bir yer edinmeyi başarmıştır. Yerli ve global hazır giyim markalarının tarzlarına ve satışlarına en olumlu katkıda bulunmak "Misyonu" ve çağdaş, şehirli tüketicilerle buluşan ürünlerimizin yaşamın her anında mutluluk veren değerler olması "Vizyonuyla" çalışmaktayız. 

 

MOMTEKS, İTKİB üyesi ve MOMENTUM Yatırım ve Proje Danışmanlık AŞ iştirakidir. 

 

 


 

 

bottom of page